Služby bytového architekta.

Využít služby bytového architekta?

Byli jsme na jedné přednášce o interiérech na veletrhu v Praze, kterou vedl Arch. Bořek Šípek a jeden čestný host – opravdový starší filozof – tam nadnesl nevinnou otázku. „ Proč si nechávat navrhnout interiér od bytového architekta, když sám vím přeci nejlépe, co se mi líbí?“ Rozesmál nás všechny, protože i to je pravda. A tak se často lidé s nadšením vrhnou do zařizování , z každé nově pořízené věci mají radost a snášejí si je dohromady. Nakonec je vše hotové, peníze pryč, ale občas to nemusí být  úplně ono. Tak si řeknou: „No to je přeci jedno, to tak stačí. „
Věřte, nevěřte i nám bytovým architektům by se to mohlo stát, kdybychom neměli své postupy, jak k návrhu  interiéru přistupujeme. Jsme si totiž dobře vědomi, že návrh interiéru začíná konceptem a na ten musí být čas a nápady, aby se dobře propracoval.
*Bytový architekt začíná práci dispozičním návrhem, aby se mu tam vešlo vše co potřebuje.
*Bytový architekt vytvoří stylové a barevné řešení.
*Bytový architekt vám může vytvořit 3D vizualizaci a upravovat ji, abyste on i vy jasně viděli, jak bude budoucí interiér vypadat.
*Bytový architekt vám nakreslí výkresy pro truhláře a jiné řemeslníky pro atypické prvky.
*Bytový architekt vám dodá seznam hlavních zařizovacích předmětů, takže si můžete spočítat kalkulaci.
*Bytový architekt vám pomůže při realizaci.

Naši nabídku služeb si prohlédněte zde.

Tyto plusy designerské práce vám ušetří čas, stres a mnohdy i peníze, protože ví, kam se má obrátit.
Také se nemusíte bát, že budete mít něco, co nechcete, protože bytovému architektovi dáváte vaše zadání a sdělujete mu vaše přání. On je dává do konceptu a uplatní svůj estetický pohled. Je tedy důležité, dobře si prohlédnout práce bytového architekta, jestli se vám líbí jeho vkus.
Každá služba něco stojí, to je pravda, ale je to investice do návrhu interiéru, která se vám jistě vrátí ve vaší spokojenosti s výsledkem. Budete mít interiér funkční i krásný, jak vás třeba ani nenapadlo.
Jestli se i přes výčet designerských kladů pustíte do návrhu interiéru přeci jenom sami, tak nezapomeňte na KONCEPT návrhu interiéru.

Jančárková Dagmara

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chcete posílat naše nové články?
  • Kategorie