Proč 3D vizualizace návrhů interiérů?

Proč 3D vizualizace návrhů interiérů?

Každý, kdo přemýšlí o budování nového interiéru, ho chce mít co nejhezčí a promítnout si do něj své sny. Hledá inspiraci a říká si, že to přeci, když ví co se mu líbí, zvládne sám. Třeba ano, ale někdy to nemusí být úplně ono a za vynaložené finanční prostředky může mít ještě lepší výsledek.
Designer, když pro někoho začíná pracovat na návrhu  interiéru, má své postupy, jak dojít k dobrému výsledku. Začíná to půdorysem s rozvržením zařizovacích předmětů, style boardem – náladovou koláží z věcí, které mají určit styl a důležitá je 3D vizualizace návrhu  interiéru, kde se výsledný efekt zamýšleného stylu, barev a tvarů projeví. Bytový designer by měl všechny požadavky klienta sjednotit a držet celkový koncept interiéru.
Bytový designer, kterému na klientovi opravdu záleží, upravuje vizualizaci třeba vícekrát, tak aby nejlépe odpovídala jeho záměru a klientově zadání.Také je na klientovi, který si snáze představí budoucí interiér v 3D návrhu interiéru, aby včas řekl, co ještě chce na návrhu změnit. Takže výsledný návrh vzniká ze spolupráce bytového designera a klienta.
Vše je ve fázi vypracování návrhu, který se dá měnit podle potřeb a přání zatím bez vynaložených investic.
Teprve potom následuje doba realizace, kdy se do detailů mohou upřesňovat odstíny barev, struktury materiélů, kreslit výrobní výkresy na atypické prvky a investovat do nákupu zařízení.
Interiéry,které se Vám tak líbí v časopisech a na internetu jsou většinou promyšlené do posledního detailu a takový může být i ten Váš, když se návrhu věnuje čas.

Nabídku našich služeb najdete zde.

Dagmar Jančárková

bytová designerka

Uložit

Uložit

  • Chcete posílat naše nové články?
  • Kategorie