Moderní obrazy jako krásná dekorace do interiéru.

Na dnešním trhu je nepřeberná nabídka obrazů, ale vybrat si z nich alespoň trochu designové kousky nebo obrazy, které nás osloví a líbí se nám,  je někdy také umění…:)

Do každého inteiéru se hodí trochu jiný styl obrazů jako dekorace. Třeba do skandinávských interiérů jsou vhodné různé sestavy plakátků, do moderních interiérů se hodí moderní umění abstraktních obrazů nebo i realistická malba, ale pojatá současným stylem, do venkovských interiérů snadno seženeme romantické obrazy, pro milovníky klasických interiérů jsou na trhu zastoupeny i známé reprodukce klasiky. I když ani do klasického nebo artdeco či glamour stylu se nemusíme bát obrazů -abstrakcí v interiéru, dodá jim to šmrnc.

Samozřejmě že ideální by bylo mít obrazy  originály od výtvarníků, ale protože jsem se v této oblasti umění nějaký čas pohybovala, vím, že to není vždy lehké. Často i dobří výtvarníci jsou téměř nedohledatelní a ti známí prodávají svá díla za vyšší částky, takže ne všichni si mohou dovolit pořídit si pár designových kousků pro svoje bydlení. Dostupnější je grafika, ale i ti výtvarníci se spíše pohybuji v galeriích a na výstavách po celé republice.

Obraz znázorňuje symbol, podle feng shui má na nás i svoji zpětnou působnost, takže doporučuji vybírat obraz, který se vám opravdu líbí, takový bude ten pravý a budete mít radost, když se na něj podíváte.

Jestli mohu doporučit novější  web na obrazy, zkuste odkaz zde.

Ale musíte tam hledat, já několik, podle mne hezkých obrazů, jsem vybrala na style board.

Také můžete navštívit náš eshop, kde máme reprodukce několika českých výtvarníků a obrazy a plakáty  nám tam snad budou přibývat. Odkaz je zde.

Můžete si pročíst  rubriku Nákupy s designerkou i s jinými tipy  a třeba něco bude pro vás to pravé..:)

At´jsou vaše domovy krásné a plné pohody.

Dagmara Jančárková – designerka

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.