Kolik stojí vybavení interiéru?

Kolik stojí vybavení interiéru?

Často se nás zákazníci ptají:“A kolik nás ta realizace interiéru bude   odhadem tak stát“?

Těžká otázka. Říká se, že 1m2 kvalitního vybavení bytu stojí cca  10-15 000kč. V případě vyšší kvality i 20 000kč.

Ale vše záleží na zákazníkovi jako investorovi, v jaké cenové hladině se chce a může pohybovat.

Vše by mělo vycházet z návrhu, který udává koncept interiéru. Ze základního konceptu, nápadů, řešení se pak dál vychází ke konkrétnímu naplnění.

Také je dobře říci designerovi zamýšlenou maximální investici ( což bývá často problém..:-) ), aby designer věděl, s čím může počítat ve svojí tvorbě.

Jestliže je hotový návrh a mají se vybírat zařizovací věci, zákazník by měl informovat, kolik hodlá investovat např do kuchyně, sedací soupravy, nábytku a všech dalších zařizovacích věcí, aby nedocházelo k nedorozuměním, že designer vybere pro zákazníka zboží, které si třeba nemůže dovolit.

Dobrý bytový designer  by se měl umět pohybovat v různých cenových hladinách při výběru vhodných firem a měl  by mít přes ně přehled, pokud to není nějaká vyjímečná zvláštnost.

Dnes je trh plný nepřeberné nabídky věcí do interiéru, ale nelze se v ní zcela vyznat. Jistě však ten, pro koho je zařizování interiéru zaměstnáním, se v nabídce orientuje lépe a zná i ne úplně dostupné firmy, které mají zajímavou nabídku, pravděpodobněji než zákazník, který se s tímto problémem potýká třeba poprvé.

Je  dobré, aby designer zákazníka provázel po konkrétních vybraných firmách či mu předkládal nabídku a poslední slovo při výběru měl zákazník. Bude to přeci jeho nový domov či jiný interiér, kde se musí cítit dobře především on.

Takže se určitě nemusíte bát, že se vám doma nebo v jiném prostoru objeví něco jako překvapení s čím nebudete spokojeni.:-)

Nabídku našich služeb najdete zde.

Dagmara Jančárková

bytová designerka

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.