Feng shui poradenství

Vytvořte si s námi svůj feng shui domov, který vás bude v životě podporovat. Rozbor, poradenství a návrh interieru feng shui.

Pracujeme s feng shui ONLINE po celé ČR. Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet , kde je návrh feng shui zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - rozbor, dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy a další - dle druhu návrhu.

Neustálý přístup online a snadná telefonická komunikace nad feng shui návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Nabídka feng shui služeb

PAKUA

Řešení prostoru podle světových stran

MING KUA

Řešení prostoru podle datumu narození.

Problémy

Zaměření se na řešení určitého životního problému.

Dispoziční řešení

Varianty řešení dispozic s ohledem na Pakuu

3D vizualizace

Vizualizace prostoru s úpravami do spokojenosti.

Autorský dozor

Pomoc při vlastní realizaci interiéru do všech detailů.

Co je učení feng shui.

Každá věc, kterou jsme obklopeni , má svou energii. Záleží jen na nás, zda o těchto věcech chceme přemýšlet, seznámit se s nimi a začít je používat v náš prospěch.

Čchi neboli základní energie a je jedno, jak jí nazýváme, je onou základní silou, která platí v celém světě a neomezuje se tedy jen na Dálný východ. I my Evropané  můžeme tuto sílu využívat v náš prospěch a nechat ji proudit i v našich moderních  domech, interiérech, zahradách, firmách a vytvořit tak harmonický prostor.

Základní učení feng shui vychází ze symbolů  5 elementů – oheň, země, kov, voda, dřevo. Tyto elementy se budˇ podporují nebo ničí a tak jdou uskutečňovat nápravy a harmonizace.

I  každý člověk je ve znamení jednoho z elementů, což vychází z datumu narození a jsou pro něj typické určité  vlastnosti . Co je dobré pro jeden element, nemusí být dobré pro jiný. Tak je snadnější porozumět partnerským i pracovním vztahům a dokázat udělat nápravu.

Základní systém světových stran - Pakua, se kterým se pracuje,  jsou  zóny harmonické prosperity pro důležité oblasti našeho života.

S návrhy interiérů máme již 10 let zkušeností a  feng shui řešení interiéru je přidanou hodnotou každého krásného interiéru i důležitým zlepšením pro život jeho obyvatelů , ať  už je interiér  moderní nebo tradiční.

Absolvovali jsme výuku „Tradiční čínské školy feng shui“.

Naší nabízenou službou  je nejen vytvářet zdravé bytové i firemní interiéry, ale i poradit jejim obyvatelům ke spokojenějšímu životu či práci.

Kuchyně feng shui

Dětský pokoj feng shui

Pracovna feng shui

Koupelna feng shui

Dům feng shui

Firma feng shui

Stáhněte si zdarma Ebook ZDRAVÉ BYDLENÍ

Máte dotaz? 

Rádi Vám poradíme, napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na číslo 773 956 804 

Pracujeme po celé ČR.

Nechte si poslat ceník návrhů a realizací designu

a pak se rozhodněte, zda je naše nabídka pro vás zajímavá.