Obývací pokoj podle feng shui

Je důležité místo pro setkávání s rodinou i přátely.

 

 

Feng shui interiéry mohou být nejrůznějších stylů...

U obývacího pokoje , má-li být podle feng shui, je důležité v jaké zóně Pakui domu se nachází. To svědčí třeba o míře prosperity rodiny, vztazích apod. Netřeba se znepokojovat, není-li tam zóna, kterou byste si přáli, je pak dobré dělat v prostoru nějaké nápravy.

Barevně i výběrem věcí  se řeší obývák i další prostory podle elementu Pakui, který se podporuje tímto elementem nebo elementem předcházejícím.

Lidé určitého elementu - Oheň, Země, Kov, Voda, Dřevo - mají  tendenci si vybírat určitý interiérový, materiálový  a barevný styl, který je jim podle jejich elementu blízký. To je dobře, aby se cítili usazeni ve svém elementu. Ale podle feng shui, aby se prostor zharmonizoval, tak je dobré, vhodně zařadit i jiné elementy. Také partneři bývají různých elementů, tak aby jeden z nich neměl v prostředí převahu.

Přečtěte si o barvách feng shui .

Chcete poradit s optimálním barevným a elementovým řešením pro váš obývák?

Můžete poslat plánek s  dispozicemi cca rozměry interiéru a světovými stranami a my vám zpracujeme Pakuu s vhodným řešením nebo vám můžeme navrhnout celkový interiér.

 

 

Napište nám

Rádi Vám poradíme, napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na číslo 773 956 804 

Návrhy interiérů po celé ČR.

Osobní schůzky regiony - Praha; Středočeský kraj; Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně; Ústecký kraj - Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Děčín; Plzeňský kraj - Plzeň, Domažlice, Klatovy, Tachov.