Feng shui

interiery a zahrady

Vytvořte si s námi svůj feng shui domov či zahradu, které vás budou v životě podporovat. Rozbor, poradenství a návrh designu  feng shui.

Pracujeme s feng shui ONLINE po celé ČR, ale zejména vhodné pro Karlovy Vary a okolí. Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet , kde je návrh feng shui zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - rozbor, dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy a další - dle druhu návrhu.

Neustálý přístup online a snadná telefonická komunikace nad feng shui návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Co je učení feng shui.

Každá věc, kterou jsme obklopeni , má svou energii. Záleží jen na nás, zda o těchto věcech chceme přemýšlet, seznámit se s nimi a začít je používat v náš prospěch.

Čchi neboli základní energie a je jedno, jak jí nazýváme, je onou základní silou, která platí v celém světě a neomezuje se tedy jen na Dálný východ. I my Evropané  můžeme tuto sílu využívat v náš prospěch a nechat ji proudit i v našich moderních  domech, interiérech, zahradách, firmách a vytvořit tak harmonický prostor.

Základní učení feng shui vychází ze symbolů  5 elementů – oheň, země, kov, voda, dřevo. Tyto elementy se budˇ podporují nebo ničí a tak jdou uskutečňovat nápravy a harmonizace.

I  každý člověk je ve znamení jednoho z elementů, což vychází z datumu narození a jsou pro něj typické určité  vlastnosti . Co je dobré pro jeden element, nemusí být dobré pro jiný. Tak je snadnější porozumět partnerským i pracovním vztahům a dokázat udělat nápravu.

Základní systém světových stran - Pakua, se kterým se pracuje,  jsou  zóny harmonické prosperity pro důležité oblasti našeho života.

S návrhy interiérů máme již 10 let zkušeností a  feng shui řešení interiéru je přidanou hodnotou každého krásného interiéru i důležitým zlepšením pro život jeho obyvatelů , ať  už je interiér  moderní nebo tradiční.

Absolvovali jsme výuku „Tradiční čínské školy feng shui“.

Naší nabízenou službou  je nejen vytvářet zdravé bytové i firemní interiéry, ale i poradit jejim obyvatelům ke spokojenějšímu životu či práci.

Stáhněte si zdarma Ebook ZDRAVÉ BYDLENÍ

Máte dotaz? 

Rádi Vám poradíme, napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na číslo 773 956 804 

Feng shui Karlovy Vary a okolí.

Nechte si poslat ceník návrhů a realizací designu

a pak se rozhodněte, zda je naše nabídka pro vás zajímavá.