Designové komody ozdoba každého interiéru.

Dnes přináším extra kousky nábytku, které nám vytvoří opravdu stylový interiér. Designové komody solitéry jsou zajímavější než celé tv stěny pro malé interiéry a větší prostor mohou vhodně doplnit.

Můžete zvolit vyšší komodu než je obvyklý tv stolek a zavěsit tv na stěnu nebo se nám podaří sehnat soupravu tv stolku a komody. Také to lze řešit, že tv stolek je jiného stylu, který se nám hodí do interiéru a tento design se nám ještě někde opakuje. Třeba použít nějaký jednobarevný nábytek. Zkuste si sami udělat vlastní style board, jestli seženete obrázky věcí, které chcete do interiéru dávat.

Design komod solitérů může být výrazný,  jedinečný, nemusíte se bát, že je extravagantní. Moderní komody jsou s vykládaným dřevem, zlaté, zrcadlové, kovové industriální, pestrobarevné, prostě takové, jaké ladění  chceme v interiéru podpořit.

Nyní je podle italských návrhářů IN moderní art deco se zlatými doplňky a svítidly. Tento styl určitě delší dobu vydrží, tak jestli se vám líbí, určitě si s ním zkuste pohrát.

Dalším oblíbeným stylem je přírodní interiér se dřevem, kůží a černým či stříbrným kovem, který je také velmi příjemný.

Na originální  komody určitě doporučuji se podívat na odkaz zde

Některé jsem dala do našeho style boardu.

Můžete si pročíst  rubriku Nákupy s designerkou i s jinými tipy  a třeba něco bude pro vás to pravé..:)

At´jsou vaše domovy krásné a plné pohody.

Dagmara Jančárková – designerka

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.