Návrhy salonů krásy

Připravíme Vám 3D návrh, výkresy, kontakty na dodavatele a realizační plán pro vaše kadeřnictví, nails, pedikůru nebo home salon.

 

Návrhy salonů krásy online po celé ČR.

Návrhy interieru s osobní schůzkou - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Chomutov, Praha.

S budováním nového interieru je spoustu radostí i starostí a velmi se vám mohou hodit rady profesionála, který má v této oblasti již dlouholeté zkušenosti, zná triky, jak vytvořit design co nejlépe, nejpraktičtěji a dobře se orientuje na trhu. My za  dobu našeho působení již máme kontakty na hodně dodavatelů. Dokážeme připravit plán designu tak, aby se vše vešlo do Vašeho rozpočtu

Atˇ se do budování pustíte sami nebo s námi, je vždy dobré mít připravený kvalitní plán, aby jste měli jasnou vizipomocníka pro samotnou realizaci a předešli tak spoustě nečekaných problémů.

Podívejte se na naše  portfolio  a pokud se vám naše práce líbí, tak můžeme probrat, jak Vám pomoci. Úpravy jsou zdarma vždy do plné spokojenosti.

Pracujeme ONLINE po celé ČR. Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet , kde je návrh zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy a další - dle druhu návrhu.

Neustálý přístup online a snadná telefonická komunikace nad návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Návrhy  salonů vytváříme ve spolupráci s kvalitními dodavateli a řešíme i atypy nábytku a interiéru na míru.

Také vám zajistíme grafické práce pro vytvoření vaší správné firemní identity, která podpoří důvěru vašich zákazníků.

Chcete zpracovat nabídku?

Napište nám nebo zavolejte na číslo mob/whats app - 773 956 804

Pracujeme online po celé ČR.

Realizace interierů upřednostňujeme - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Chomutov.