Cena návrhů interiérů.

Je cena návrhu interiéru rozhodující?

Asi si mnozí odpoví, že ANO , ale někteří i NE.

Každý , kdo si buduje nový interiér ho chce mít hezký a praktický. Mnozí si ho chtějí zvládnout sami a tak hledají jen inspiraci. Ale zařízení interiéru není jen o inspiraci, je hlavně o konceptu a funkčnosti, které  se musí stanovit a držet se jich.

Ceny návrhů interiérů od profesionálů různých úrovní jsou různé. Vždy záleží na tom, na kolik je návrh propracovaný, kolik na něm bytový designer stráví času a jaké má zkušenosti. Zákazník  často nevidí, že za pár výkresy a 3D obrázky se skrývá mnoho hodin práce – bytový designer zaměřuje prostory, vymýšlí koncept, kreslí půdorys, sestavuje návrh interiéru v programu na míru, opravuje 3D vizualizaci návrhu interiéru  k dokonalosti, hledá zařizovací předměty a zpracovává projektovou dokumentaci návrhu interiéru.

Kvalitní a podrobný návrh interiéru na míru nemůže být levný .
Ale může Vám ušetřit mnoho tisíc špatně vynaložených investic , protože vše budete vidět předem a můžete návrh pozměňovat podle Vašich potřeb, než Vaše drahocenné finanční prostředky utratíte. A to je myslím dobrá služba, která přispěje k Vaší spokojenosti s výsledkem.

Naše interiérové studio nabízí několik variant dle investorova přání.

Může to být kompletní návrh interiéru s více osobními konzultacemi, dispozičním řešením, vizualizací s úpravami, výkresy atypů a odkazy na dodavatelské věci. Tato varianty je nejdražší, ale podle ní se dát dobře stanovit rozpočet na realizaci a samotná realizace je snadná. Počítá se podle m2 navrhované plochy.

Více o našich kompletních službách zde

Úspornější variantou je inspirační návrh interiéru, kde se řeší jen funkční, barevný, materiálový koncept a nápady v 3D vizualizaci a zákazník si s ostatním samostatně poradí.

Více o našich výhodných online službách zde

Když zákazník potřebuje vyřešit interiér  jen částečně, je vhodné poradenství, které se počítá hodinově a zákazník je předem informován.

Proto vždy záleží na osobní dohodě, co právě pro vás je nejvhodnějším řešením.

Bytová designerka

Dagmar Jančárková

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chcete posílat naše nové články?
  • Kategorie