Návrhy obývacích pokojů

Design stylů obývacích pokojů mohou být nejrůznější. Co je IN pro jednoho nemusí být pro druhého.

Obývací pokoj spolu s kuchyní je srdce našeho domova, a proto by měl být nejen designový podle našeho vkusu, ale i praktický,  příjemný a vzdušný. Trendem dnes je originálně kombinovat a trh nabízí nepřebernou škálu zařizovacích věcí. Nebojte se býti odvážní ve vašem zadání  a váš obývací pokoj vám bude přinášet radost i pohodlí.

Můžeme vám nabídnout provázení při cestě budování vašeho vysněného obývacího pokoje. Samozřejmé jsou úpravy do vaší plné spokojenosti.

Z pohodlí domova z celé ČR můžete mít  návrh interiéru se snadnou komunikací nad vašim online účtem s návrhem.

Naše galerie návrhů obývacích pokojů

Máme rádi všechny styly interiérů.

Nabídka zpracování návrhu obývacích pokojů

Online 3d

Návrh obývacího pokoje - jen samotná vizualizace sloužící pro představu o designu, tvarech a barvách.Levné a rychlé zpracování.

Více informací →

Komplet

Kompletní návrh obývacího pokoje a možnost realizace - osobní schůzky, dispozice, 3d vizualizace, výkresy, seznam zařizovacích předmětů.

Více informací →

Style boardy

Návrh obývacího pokoje formou style boardů - designovou koláží se zařizovacími předměty s ohledem na dispozice pokoje. Seznam vhodných zařizovacích věcí bez vizualizace. Levné a rychlé zpracování.

Více informací →

Poradenství

Poradenství v designu i praktickém uspořádání obývacího pokoje dle potřeby. Odměna je počítána hodinovou sazbou.

Více informací →

Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet, kde je návrh zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy - dle druhu návrhu.

Neustálý přístup online a snadná komunikace nad návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Chcete se nás na něco zeptat

nebo poslat poptávku na cenovou nabídku?

Zavolejte nám 773 956 804 nebo napište.

Návrhy interiérů po celé ČR.

Osobní schůzky regiony - Praha; Středočeský kraj; Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně; Ústecký kraj - Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Děčín; Plzeňský kraj - Plzeň, Domažlice, Klatovy, Tachov.