Návrhy ložnic

Design stylů ložnic může být nejrůznější. Co je IN pro jednoho nemusí být pro druhého.

Ložnice nejen podporuje partnerství, ale je důležitá pro naši relaxaci. Ložnice by měla být nejen designová  podle našeho vkusu, ale i  vzdušná a podporující klidný spánek. Trendem dnes je originálně kombinovat a trh nabízí nepřebernou škálu zařizovacích věcí.

Můžeme vám nabídnout provázení při cestě budování vaší vysněné ložnice. Samozřejmé jsou úpravy do vaší plné spokojenosti.

Z pohodlí domova z celé ČR můžete mít  návrh interiéru se snadnou komunikací nad vašim online účtem s návrhem.

Naše galerie návrhů ložnic

Máme rádi interiéry nejrůznějších stylů...

Nabídka zpracování návrhu ložnic

Online 3d

Návrh ložnice - jen samotná vizualizace sloužící pro představu o designu, tvarech a barvách.Levné a rychlé zpracování.

Více informací →

Komplet

Kompletní návrh ložnice a možnost realizace - osobní schůzky, dispozice, 3d vizualizace, výkresy, seznam zařizovacích předmětů.

Více informací →

Style boardy

Návrh ložnice formou style boardů - designovou koláží se zařizovacími předměty s ohledem na dispozice pokoje. Seznam vhodných zařizovacích věcí bez vizualizace. Levné a rychlé zpracování.

Více informací →

Poradenství

Poradenství v designu i praktickém uspořádání ložnice dle potřeby. Odměna je počítána hodinovou sazbou.

Více informací →

Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet, kde je návrh zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy - dle druhu návrhu.

Neustálý přístup online a snadná komunikace nad návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Chcete se nás na něco zeptat

nebo poslat poptávku na cenovou nabídku?

Zavolejte nám 773 956 804 nebo napište.

Návrhy interiérů po celé ČR.

Osobní schůzky regiony - Praha; Středočeský kraj; Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně; Ústecký kraj - Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Děčín; Plzeňský kraj - Plzeň, Domažlice, Klatovy, Tachov.