Návrhy dětských pokojů

Design dětských pokojů pro vaše  nejmilejší je vždy výzva.

Návrh dětského pokoje musí  přinášet hravost a originalitu pro každé dítě, ale také musí splňovat praktičnost a bezpečnost. V dětském pokoji bývá spojeno místo pro spaní, pracovní místo, úložné prostory i místo pro hraní. Trendem dnes je v dětském pokoji originálně kombinovat i obrazově tvořit a trh nabízí nepřebernou škálu zařizovacích věcí.

Můžeme vám nabídnout provázení při cestě budování dětského pokoje pro vaše nejmilejší. Samozřejmé jsou úpravy do vaší plné spokojenosti.

Z pohodlí domova z celé ČR můžete mít  návrh interiéru se snadnou komunikací nad vašim online účtem s návrhem.

Naše galerie návrhů dětských pokojů

S dětskými pokoji si sami vyhrajeme.. 🙂

Nabídka zpracování návrhu dětských pokojů

Online 3d

Návrh dětského pokoje - jen samotná vizualizace sloužící pro představu o designu, tvarech a barvách.Výhodné a rychlé zpracování.

Více informací →

Komplet

Kompletní návrh dětského pokoje a možnost realizace - osobní schůzky, dispozice, 3d vizualizace, výkresy, seznam zařizovacích předmětů.

Více informací →

Style boardy

Návrh dětského pokoje formou style boardů - designovou koláží se zařizovacími předměty s ohledem na dispozice pokoje. Seznam vhodných zařizovacích věcí bez vizualizace. Výhodné a rychlé zpracování.

Více informací →

Poradenství

Poradenství v designu i praktickém uspořádání dětského pokoje dle potřeby. Odměna je počítána hodinovou sazbou.

Více informací →

Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet, kde je návrh zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy - dle druhu návrhu.

Neustálý přístup online a snadná komunikace nad návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Chcete se nás na něco zeptat

nebo poslat poptávku na cenovou nabídku?

Zavolejte nám 773 956 804 nebo napište.

Návrhy interiérů po celé ČR.

Osobní schůzky regiony - Praha; Středočeský kraj; Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně; Ústecký kraj - Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Děčín; Plzeňský kraj - Plzeň, Domažlice, Klatovy, Tachov.