Návrhy interiérů ONLINE

Vytvoříme vám online návrh interiéru rychle a výhodně. Stačí zaslat podklady a do 10 dnů můžete začít budovat.

Naše návrhy

Online návrh interiéru obývacího pokoje v industriálním stylu. Odstíny hnědé, černé, šedé, béž, přírodní světlý dub.
Online návrh interiéru v obývacího pokoje - dřevostavba. Přírodní zemité tóny, světlý dub, béž, hnědá, bílá a akcent černé, přírodní kámen.
3d návrh interiéru obývací pokoj v rodinném domě v Chomutově ve skandinávském stylu.Betonová stěrka, obkladový kámen,odstíny šedé, béž, žluté, světlé dřevo a černobílé fotografie.
Návrh relaxační koupelny v přírodním stylu se saunou. Obklad kámen travertin, přírodní dřevo a zeleň.
Online návrh interiéru obývacího pokoje s podhledem v rodinném domě. Sádrokartonový podhled s bodovkami, tmavý obkladový kámen, kombinace bílé, šedé, žluté, světlý dub, velké akrylové svítidlo.
Online návrh interiéru dětského pokoje pro dvě děti. Design - nábytek na míru v pestrých barvách zelená, žlutá, šedá, doplňující samolepky na zedˇ a nábytek.
Návrh interiéru obývacího pokoje v Mostě. Design v barevném industriál stylu, odstín světlý dub, tyrkysová, černá, šedá, béž, černá svítidla, cihlový obklad, výrazný velkoformátový obraz.
Online návrh menší koupelny v béž odstínech, dekoru dubu, bílé a doplňkové žluté.
Návrh interieru pánského obývaciho pokoje v rodinném domě v Chomutově. Design v neutrálních odstínech bílé, šedé, zelenkavé s akcentem černé, obvodové rampy s led svítidly, dřevo dub přírodní.
Online návrh ložnice. Design - nábytek na míru, odstíny světlý dub, bílá, šedá, velkoformátová fototapeta, skleněná svítidla.
Návrh interiéru dětského chlapeckého pokoje v dřevostavbě v Karlových Varech. Design - nábytek na míru v kombinaci, bílá, modrá, zelená, světlý dub, doplněno závěsnou zelení.
Online návrh interiéru obývacího pokoje v retro stylu. Design - nábytek na míru v tmavém a světlém dřevě, betonová stěrka na zdi, doplňková žlutá barva, sádrokartonový podhled s látkovými svítidly, retro fotografie.
Studentský dívčí pokojík v tyrkysových, bílých a šedých odstínech s dubem. Magnetická stěna pro výtvarnou tvorbu mladé studentky.
Návrh kuchyně v dřevostavbě v Karlových Varech. Design - světlá dubová podlaha, střízlivé šedo-bílé odstíny doplněné bordo. Moderní minimalistický styl.
Návrh interiéru online v moderně klasickém stylu v prvorepublikové vile v Praze. Kombinace moderního nábytku na míru s klasickými štuky a křišťálovým svítidlem a doplňky.

Postup spolupráce

Dodáte podklady

Vyplníte a zašlete nám podklady o požadavcích na interiér a plánky či jen výkres v ruce s rozměry. Vše bude upřesněno.

Uhradíte fakturu

Samostatná vizualizace 3d online již od 3900kč do 30 m2. Celková cena je dle velikosti prostoru a náročnosti - zda požadujete jen 3d vizualizaci nebo celý kompletní návrh.

Do 10 dnů obdržíte 3d návrh online

Tento termín platí pro jednu místnost do 30m2. K návrhu se vyjádříte a sami uvidíte možnosti designu a dispozic.

Úpravy návrhu 3d

Případně upravíme návrh do 5-ti dnů k vaší spokojenosti.

Předání návrhu

3d návrh vám předáme v online prezentaci - soubor pdf k tisku a ve složce online na našem webu po dobu vaší realizace.

Podklady k vytvoření  návrhu - plánek s rozměry místnosti, zakreslení výšky stropu, oken, dveří a dalších informací podle druhu místnosti, případně fota. Také je důležité zadání vašich přání, které od interiéru očekáváte.Vše budeme online konzultovat v domluvených časech.

 

Napište nám

Rádi Vám poradíme, napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na číslo 773 956 804 

Návrhy interiérů po celé ČR.

Osobní schůzky regiony - Praha; Středočeský kraj; Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně; Ústecký kraj - Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Děčín; Plzeňský kraj - Plzeň, Domažlice, Klatovy, Tachov.