Kompletní návrhy interiérů  a realizace

Vytvoříme vám kompletní návrh interiéru a budeme vás provázet při realizaci do všech detailů. S připraveným projektem je vše snadnější.

Orientační cena kompletního návrhu je od 350Kč/m2, ale vždy se dále upřesňuje dle náročnosti.

 

Kompletní návrh interiéru  je vypracován do všech detailů.

Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet, kde je návrh zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy .

Neustálý přístup online a snadná komunikace nad návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Chcete pomoci s realizací interiéru?

Využijte službu našeho autorského dozoru.

Z projektové dokumentace je teprve možné stanovit rozpočet na celkové stavební úpravy, elektroinstalaci, truhlářské práce, výmalbu a všechny zařizovací předměty .

Můžeme Vás doprovázet na firmy a obchody pro zajištění jednotlivých prací a věcí do interiéru, pomáhat při objednávání věcí i služeb, aby vše bylo sladěno podle návrhu do posledního detailu.

Ve vaší online složce návrhu je vše co je pro realizaci důležité a našich služeb dále můžete využívat dle vaší potřeby.

Odměna hodinovou sazbou + doprava.

Už 20 let navrhujeme lidem jejich vysněné domovy a pomáháme jim s realizací.

Za tu dobu už máme kontakty na hodně dodavatelů. Víme kolik co stojí a díky tomu dokážeme připravit návrh tak, aby se vše vešlo do Vašeho rozpočtu. Pracujeme online, šetříme tím klientoví peníze a nám čas. Osobně řešíme jen to, co je opravdu nezbytné. Podívejte se na naše reference a pokud se Vám naše práce líbí, tak si můžeme zavolat a probrat, jak Vám můžeme pomoci s novým domovem.