Kompletní návrhy interiérů  a realizace

Tato služba dodává kompletní návrh - varianty dispozic , 3d vizualizace s úpravami, výkresy, seznam doporučených věcí. Nabízíme možnost osobních schůzek nebo řešení celého projektu online v rámci vašeho klientského účtu s návrhem.

Tato forma spolupráce online  je cenově zvýhodněna.

 

Orientační cena kompletního návrhu je od 350Kč/m2, ale vždy se dále upřesňuje dle náročnosti.

 

Kompletní návrh interiéru  je vypracován do všech detailů.

Každý náš klient má na našem webu svůj vnitřní účet, kde je návrh zpracovaný a aktualizuje se dle potřeb - dispozice, 3d vizualizace, zařizovací předměty, výkresy, style boardy .

Neustálý přístup online a snadná komunikace nad návrhem, je pro obě strany dobrým prostředkem, jak dosáhnout snadno výborných  výsledků.

Chcete pomoci s realizací interiéru?

Využijte službu našeho autorského dozoru.

Z projektové dokumentace je teprve možné stanovit rozpočet na celkové stavební úpravy, elektroinstalaci, truhlářské práce, výmalbu a všechny zařizovací předměty .

Můžeme Vás doprovázet na firmy a obchody pro zajištění jednotlivých prací a věcí do interiéru, pomáhat při objednávání věcí i služeb, aby vše bylo sladěno podle návrhu do posledního detailu.

Ve vaší online složce návrhu je vše co je pro realizaci důležité a našich služeb dále můžete využívat dle vaší potřeby.

Odměna hodinovou sazbou + doprava.

Chcete se nás na něco zeptat

nebo poslat poptávku na cenovou nabídku?

Zavolejte nám 773 956 804 nebo napište.

Návrhy interiérů po celé ČR.

Osobní schůzky regiony - Praha; Středočeský kraj; Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně; Ústecký kraj - Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Děčín; Plzeňský kraj - Plzeň, Domažlice, Klatovy, Tachov.