Feng shui

Poradenství, návrhy a realizace feng shui interiérů

Karlovy Vary - Praha.

 

 

Záleží vám na zdravém bydlení ?
Přemýšlíte o energiích, které nás obklopují?

JAKÉ ŘEŠENÍ NABÍZÍME?

PAKUA

Řešení prostoru podle světových stran

MING KUA

Řešení prostoru podle datumu narození.

Problémy

Zaměření se na řešení určitého životního problému.

Kuchyně feng shui

Dětský pokoj feng shui

Pracovna feng shui

Koupelna feng shui

Dům feng shui

Firma feng shui

Stáhněte si ZDARMA e-book,

kde najdete tipy na zdravé bydlení a ještě něco navíc..

Každá věc, kterou jsme obklopeni , má svou energii. Záleží jen na nás, zda o těchto věcech chceme přemýšlet, seznámit se s nimi a začít je používat v náš prospěch.

Čchi neboli základní energie a je jedno, jak jí nazýváme, je onou základní silou, která platí v celém světě a neomezuje se tedy jen na Dálný východ. I my Evropané  můžeme tuto sílu využívat v náš prospěch a nechat ji proudit i v našich moderních  domech, interiérech, zahradách, firmách a vytvořit tak harmonický prostor.

Základní učení feng shui vychází ze symbolů  5 elementů – oheň, země, kov, voda, dřevo. Tyto elementy se budˇ podporují nebo ničí a tak jdou uskutečňovat nápravy a harmonizace.

I  každý člověk je ve znamení jednoho z elementů, což vychází z datumu narození a jsou pro něj typické určité  vlastnosti . Co je dobré pro jeden element, nemusí být dobré pro jiný. Tak je snadnější porozumět partnerským i pracovním vztahům a dokázat udělat nápravu.

Základní systém světových stran, se kterým se pracuje,  jsou  zóny harmonické prosperity pro důležité oblasti našeho života.

S návrhy interiérů máme již 10 let zkušeností a  feng shui řešení interiéru je přidanou hodnotou každého krásného interiéru i důležitým zlepšením pro život jeho obyvatelů , ať  už je interiér  moderní nebo tradiční.

Absolvovali jsme výuku „Tradiční čínské školy feng shui“.

Naší nabízenou službou  je nejen vytvářet zdravé bytové i firemní interiéry, ale i poradit jejim obyvatelům ke spokojenějšímu životu či práci.

Chcete se nás na něco zeptat?

Poradit se o feng shui řešení právě pro vás?

Zavolejte nám 773 956 804 nebo napište.